• -2,05 €
  • E-KAINA
    - 5 %
GREITAS PRISTATYMAS: užsisakius iki 13 val., prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną!

Olimp Anabolic Amino 9000 300 tabl.

2253
39,00 €
36,95 € Sutaupote 2,05 €
Su PVM
Įvertinimas
(2)

Kiekis
Išparduota

12.32 € / mėn. - Apmokėkite per 3 mėn.

Mastercard Visa

Visapusiškas baltyminis preparatas, kuriame aukščiausios kokybės fermentinis hidrolizatas gaunamas iš dviejų geriausių gyvulinės kilmės baltymų – išrūgų baltymų ir vištienos baltymų – pagrindinio baltymų šaltinio. Ši kombinacija užtikrina amino rūgščių profilo išgavimą, kol kas neišgaunamą kitais būdais naudojant hidrolizuotą baltymą.
 
Papildomai, vištienos baltymų hidrolizato naudojimas ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® padidina apie 6 kartus glycino kiekį, du kartus L-arginino, 1.8 karto L-prolino ir 1.4 karto L-alanino kiekį. Glycinas dalyvauja signalų perdavime centrinei nervų sistemai ir tarnauja kaip siųstuvas (NMDA receptorių aktivatorius), sudaro pagrindą nukleino rūgšties (būtina baltymų sintezei) komponentų sintezei ir prisideda prie teisingos kraujodaros sistemos veiklos. L-alaninas be savo kūno stuktūrinių baltymų statybinės funkcijos yra naudojamas kepenyse gliukozės sintezei, tokiu būdu apsaugodamas nuo raumenų katabolizmo (kaip naudojama prieš treniruotę) arba naudojamas kaip maistinė medžiaga greitam energijos rezervui ir baltymo sintezei (naudojamas po treniruotės).
 
Du kartus didesnis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® lyginant su standartiniais baltymų hidrolizatais parduodamais rinkoje, padidina azoto oksido sintezę, teigiamai veikiančią raumenų kraujotaką ir aprūpinančius juos maistinėmis medžiagomis. Papildomai ženklus L-arginine kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® turi stimuliacinį efektą augimo hormono sekrecijai, kuris yra labai svarbus periode po treniruotės. Taip pat svarbu, kad L-argininas, priklausantis šarminių amino rugščių grupei žaidžia svarbią rolę palaikant rūgštinį - šarminį kūno balansą, iškraipomą intensyvių treniruočių. Dėl šios priežasties didelis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® yra svarbus.
 
L-prolinas kita vertus yra raktinė struktūrinė amino rūgštis žaidžianti didelę rolę baltymų sintezėje ir bendroje medžiagų apykaitoje, greita gydant žaizdas ir sužeidimus, anti-oksidacinėse reakcijose ir imuniniame atsake. Didelis šios rūgšties kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® negali būti neįvertintas.
 
Sparti absorbcijos kinetika. Spartus kraujo ir raumenų aprūpinimas amino rūgštimis!
 
Dėl produkto absorcijos kinetikos pagrįstos di- ir tripeptidais bei esminėmis laisvosiomis amino rūgštimis, garantuoja sportininko kūnui greitą pasisotinimą būtiniausiomis amino rūgštimis ir anabolinės būsenos susitvarkymą per beveik vieną valandą nuo suvartojimo pradžios. Išrūgų baltymo hidrolizato (BV=104) pridėjimas, papildomai intensyvina vištienos baltymo absorbciją. Abu baltymo šaltiniai užtikrina teigiamo azoto balanso kūne palaikymą net ir per intensyviausias treniruotes. Papildomas hidrolizato vartojimas garantuoja aukščiausio lygio išsišakojusių amino rūgščių ( L-leucino, L-valino, L-izoleucino, BCAA) pasiekimą, kuris yra būtinas užkertant kelią treniruočių katabolizmui.
 
Kam yra ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® skirtos?
Preparatas yra skirtas kiekvienam, kuriam yra padidėjęs puikios kokybės greitai absorbuojamo baltymo poreikis. Įpatingai rekomenduojamas individams siekiantiems greitai priaugti liesos raumenų masės bei jėgos, taip pat profesionaliems sportininkams (kultūristams, fitnesistams), bei žmonėms, kurie sportuoja sveikatingumo tikslais. Tai puikus papildas dėl regeneracinių baltymų ištvermės sportininkams, kovų menų atstovams, vartojant prieš-varžibiniame periode mažinant kūno masę ir pasiruošimo varžyboms laikotarpyje. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® taip pat puikus dietos papildas, individams, kurie susiduria su egzogeninių elementų deficitu, individams, kurie turi viršsvorį ir nori atsikratyti riebaliniu audiniu ir taip pat žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą - tai yra papildomas baltymo šaltinis, prisidedantis prie raumenų regeneracijos. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® puikiai tiks moterims, kurios dažnai nepaiso reikiamo baltymo poreikio organizmui, svorio metimo laikotarpyje.
 
Kad pasiekti aukšto raumeninės masės prieaugio gamintojas rekomenduoja po treniruočių preparatą kombinuoti su angliavandenių papildu CARBONOX® ir magnio kreatino chelatu (CREATINE MAGNA POWER® - OLIMP). Kitas papildas, kuris sinergiškai veikia tai yra preparatas, didinantis testosteronu lygį (TRIBUSTERON® 90, ACETOSTERON®).
 
Kad maksimizuoti riebalinio audinio mažėjimą, rekomenduojama prieš treniruočių periode ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® kombinuoti su OLIMP termogeniniais produktais (Thermo Speed ®, Thermo Stim, Therm Line® forte ar Therm Line II®, dozėmis, rekomenduojamomis gamintojo).
 
ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® tai pirmasis preparatas rinkoje, sudarytas naudojant atitinkamus hidrolizatus iš nustatytų baltyminių šaltinių skirtingai nuo kitų tipinių produktų, sudarytų iš išrūgų baltymo hidrolizatų, intensyvina kitus metabolinius procesus, iššaukiančius darnią sportininko kūno veiklą ir treniruočių apimtį.
 
Statant formas reiškia rūpinimąsi ne tik raumenimis, bet ir visų metabolinių procesų vientisumu, vedančių prie plėtros ir užtikrinto bendro veiksmingumo. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® yra Olimp Laboratories® atsakymas į visų žmonių, prisidedančių prie profesionalaus ar mėgėjiško sporto, lūkesčius.
 
Maistinė vertė (1 tab.     5 tab.    100 g)
Viso amino rūgščių     1800 mg     9000 mg     75 g
   L-Glutamino rūgštis     261 mg     1305 mg     10,9 g
   * L-Leucineas     141 mg     705 mg     5,9 g
   L- Asparto rūgštis     161 mg     805 mg     6,7 g
   * L-Lizinas     128 mg     640 mg     5,3 g
   L-Prolineas     173 mg     865 mg     7,2 g
   * L-Valinas     76 mg     380 mg     3,2 g
   * L-Izoleucinas     67 mg     335 mg     2,8 g
   * L-Treoninas     69 mg     345 mg     2,9 g
   L-Alaninas     136 mg     680 mg     5,7 g
   L-Serinas     69 mg     345 mg     2,9 g
   * L-Feniloalaninas     54 mg     270 mg     2,2 g
   L-Tirozinas     37 mg     185 mg     1,5 g
   L-Argininas     111 mg     555 mg     4,6 g
   L-Glicinas     218 mg     1090 mg     9,1 g
   * L-Metioninas     31 mg     155 mg     1,3 g
   * L-Histidinas     26 mg     130 mg     1,1 g
   * L-Cisteinas     27 mg     135 mg     1,1 g
   * L-Triptofanas     15 mg     75 mg     0,6 g
 
* Eksogeninė amino rūgšis
** RMV - referencinė maistinė vertė
 
Sudėtis: Anabolic Amino 9000 blend (išrūgų baltymo hidrolizatas, vištienos baltymo hidrolizatas), kolageno baltymo hidrolizatas, kalcio fosfatas – firming agents, mikrokristalinė celiulozė, silicon dioxide - bulking agents, magnio stearatas - anti-caking agent, aromatai.
 
Vartojimas: priklausomai nuo kūno svorio naudokit 2-5 piliules 3 kartus dienoje.
 
70 kg - 6 tab. (3 x 2 tab.)
70 kg - 90 kg - 9 tab. (3 x 3 tab.)
90 kg - 105 kg - 12 tab. (3 x 4 tab.)
105 kg+ - 15 tab. (3 x 5 tab.)
Geriausias vartojimo laikas: iškart atsibudus, prieš valgant, 30 min prieš treniruotę ir iškart po treniruotės.
 
Produktas rekomenduojamas suaugusiems kaip maisto papildas. Saugokit nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Gamintojas: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.
Kilmės šalis: Lenkija

Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

E-KAINA - kaina, galiojanti tik perkant internetinėje parduotuvėje.

100% quality
chat Komentarai (2)
Įvertinimas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Olimp Anabolic Amino 9000...

39,00 € 36,95 €