Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Skonis

Skonis

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0 kg - 2,6 kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 129,00 €

Svoris

Svoris

Kategorija: Baltymai / Proteinas

Aktyvūs filtrai

Baltymai / Proteinas

Baltyminiai maisto papildai yra vieni iš dažniausiai vartojamų papildų sporto pasaulyje. Sportuojant reikia didesnio baltymų/proteino kiekio nei įprasta, todėl sportuojantys žmonės stengiasi padaryti tai vartodami baltymais gausų maistą arba gerdami baltyminius kokteilius.
Baltyminiai kokteiliai gali būti naudojami ir svorio metimui, nes suteikia sotumo jausmą, neturi riebalų ir angliavandenių. Baltyminis kokteilis vietoj vakarienės puikus sprendimas svorio mažinimo procese. 
Populiariausios baltyminių papildų rūšys yra - pieno išrūgų proteinas, kiaušinių proteinas, jautienos proteinas ir augalinės kilmės baltymai (sojos, ryžių, žirnių proteinai). Pastariuosius dažniausiai vartoja žmonės alergiški pienui, vegetarai ir veganai.
Svarbus baltymų kokteilio privalumas – jį organizmas pasisavina kur kas greičiau nei maistą. Tokiu būdu baltyminį kokteilį galima vartoti prieš treniruotė, tuomet esi lengvu skrandžiu, bet energingas. Populiariausias baltyminių kokteilių gamyboje šiuo metu yra pieno išrūgų proteinas WPC (koncentratas) ar WPI (izoliatas)