Optimum Nutrition

Optimum Nutrition

Nuo 1987 m. „Optimum Nutrition“ gamina aukščiausios kokybės ir novatoriškus maisto papildus. Mes pradedame ketrvirtą dešimtmetį veiklos metų ir toliau įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės maisto papildus už prieinamiausią kainą rinkoje. Šio įsipareigojimo esmė yra mūsų sugebėjimas gaminti savo produktus. Mes kontroliuojame savo prekės ženklo kokybę ir vientisumą per visą gamybos procesą. Tai apima formuluotes, pakuočių dizainą, gamybą ir netgi platinimą. Tai buvo raktas ne tik išlaikyti nepakartojamą neprilygstamą kokybę, bet ir padaryti mūsų kainas konkurencingiausias rinkoje. Optimum Nutrition - Paklausus 10 papildus vartojančių žmonių, turbūt virš pusės jų galėtų pasakyti, kad vienu ar kitu metu yra bandė šios įmonės papildų. Įmonė jau virš 30 metų gamina vienas populiariausių pasaulyje papildų linijų, kaip Gold Standard Whey, Opti Men, Opti Women, Gold Pre-Workout savo trejose valdomose gamyklose, ko pasekoje, produktų gamybą prižiūrima nuo A iki Z, o produkciją galima rasti daugiau nei 70 šalių.

Amerikietiško prekės ženklo „Optimum Nutrition“ prioritetas – sukurti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius papildus ir maistines medžiagas. Tai prekės ženklas, kuriuo pasitiki milijonai sportininkų visame pasaulyje. Optimum Nutrition didžiuojasi aukščiausiais standartais ir moderniausia produkcija. Sudedamosios dalys yra kruopščiai atrinktos ir patikrinta jų kokybė. Kiekvienas priedas yra išbandomas kiekviename gamybos etape, siekiant įsitikinti, kad į produkto sudėtį įtrauktos sudedamosios dalys ir jų proporcijos yra kuo kruopščiau parinktos, kad atitiktų numatytą paskirtį. Šiuolaikinėse „Optimum Nutrition“ gamybos patalpose naudojami tik sertifikuoti, patikrinti ingredientai ir gaminant produktus laikomasi griežtos kokybės kontrolės.

Pirkdami amerikietiško prekės ženklo prekes, galite būti 100% tikri dėl aukštos kokybės.

Optimum Nutrition – aukščiausios kokybės papildai iš Amerikos gamintojo

Optimum Nutrition produktai pirmiausia skirti aktyviems žmonėms, sportininkams ir fitneso entuziastams. Jie buvo pagaminti iš geriausių ingredientų geriausiomis įmanomomis proporcijomis, o vėliau supakuoti į estetišką, aukštos kokybės pakuotę.

Šios firmos papildų pasiūla tokia plati, kad kiekvienas sportininkas ras kažką sau, nepriklausomai nuo treniruočių tikslų.

Baltymų papildai – baltymų mišiniai (įskaitant 100 % Whey Gold Standard), koncentratai, hidrolizatai ir baltymų izoliatai bei kazeinai (pvz., 100 % kazeino baltymas). Optimum Nutrition baltymų papildai pasižymi dideliu kokybiškų baltymų kiekiu, dideliu tirpumu, juose yra virškinimo fermentų, kurie nesukelia skrandžio problemų.

Gaineriai – pvz. Serious Mass.Gainers yra ne tik kalorijos – jie kupini maistinės vertės ir aukščiausios kokybės ingredientų bei vitaminų ir mineralų. Optimum Nutrition veiksmingai palaiko savo klientų mokymo tikslus.

Kreatinai ir aminorūgštys, įskaitant BCAA – amino rūgštys ir kreatinas, esantys miltelių arba skysčio pavidalu, efektyviai prideda treniruotėms reikalingos energijos, palaiko ištvermę ir regeneraciją. Amino rūgštys yra būtent tai, ko reikia jūsų sporto salės klientams.

Optimum Nutrition vitaminų rinkiniai – sukurti tiek vyrams, tiek moterims.

Aktyvūs filtrai