1. Prekių įsigijimo elektroninėje parduotuvėje www.proteinas.lt taisyklės: 

Pasirinkite prekę iš bendro prekių katalogo arba pasinaudokite paieškos sistema. Jei suradote Jus dominančią prekę, paspauskite ant nuotraukos arba prekės pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą ir jei nusprendėte pirkti šią prekę, paspauskite mygtuką “Į krepšelį”. Prieš dedant prekę į krepšelį, “Skonį”, "Dydį" (jei yra tokia galimybė), bei nurodyti norimą prekių kiekį. Prekė bus įkelta į Jūsų prekių krepšelį dešinėje pusėje. Įdėjus prekę į krepšelį, atsivers langas, kuriame matysite į krepšelį įdėtą prekę ir pasirinkimus - "Tęsti apsipirkimą" ,kurį paspaudus tęsite apsipirkimą elektroninėje parduotuvėje arba "Pereiti prie apmokėjimo", kuris nukreips Jus į Jūsų prekių krepšelį. 

Jeigu išsirinkote visas prekes, jas rasite prekių krepšelyje, virėšutiniame dešiniame kampe krepšelio ikona. Paspaudus krepšelio ikoną galėsite: 
  • pašalinti prekę iš krepšelio – šalia prekės paveikslėlio paspauskite “šiukšliadėžę”;
  • pakeisti prekių kiekį (įrašykite šalia prekės norimą vnt. skaičių);
  • tęsti apsipirkimą toliau;
  • įvesti nuolaidos kodą;
  • pradėti pirkimą.
Jei esate registruotas vartotojas, suveskite prisijungimo duomenis skiltyje “Prisijungti”, jei esate naujas vartotojas – užpildykite registracijos anketą. Pirkti galite ir neprisiregistravę.  Nurodę mokėtojo duomenis galite pasirinkti pristatymo būdą, bei pažymėti, ar reikalinga sąskaita faktūra, taip pat komentaruose pažymėti Jums aktualią informaciją. SVARBU: Nurodžius neteisingus mokėtojo duomenis, pristatymas gali užsitęsti 1-2 dienomis. Būtina nurodyti teisingą telefono numerį, kadangi kurjeris prieš pristatant prekes su Jumis susisieks.
Nurodžius kontaktinę informaciją, pasirinkite pristatymo būdą (čiaq taip pat galėsite pasirinkti, kokiu būdų norėsite apmokėti užsakymą : iš anksto bankiniu pavedimu (daugiau iknformacijos punkte 2. Apmokėjimo būdai) arba kurjeriui pristačius užsakymą kortele (taip pat paštomate).
Pagal prekių užsakymo kiekį ir sumą Jums automatiškai bus paskaičiuotos pristatymo išlaidos. (Perkant virš 80 €  pristatymas NEMOKAMAS). Paspaudus “Patvirtinti užsakymą” Jūs būsite nukreipti į saugią Paysera.lt sistemą, kurioje pasirinksite savo banką ir apmokėsite už prekes.
 
UŽSAKYMAI TELEFONU NĖRA PRIIMAMI. 
2. Apmokėjimo būdai
Atsiskaitymams už elektroninėje parduotuvėje perkamas prekes mes pasirinkome patikimą ir saugią Paysera.lt mokėjimų sistemą. Čia naudojamos pažangiausios informacijos apsaugos priemonės, todėl vartotojai yra apsaugoti nuo duomenų vagysčių ir kitų nesąžiningų veiksmų.
Apmokėjimui Jūs galite pasirinkti vieną iš būdų:
1) Naudojant Paysera.lt sistemą Jūs iškarto pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą.
2) Užsakant prekes ar el. paštu, apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, perveda pinigus į UAB „Proteinas LT“ banko sąskaitą.

Gavėjas: UAB „Proteinas LT“,
Įmonės kodas: 1738585515,
Bankas: Luminor Bankas,
a/s LT06 4010 0423 0025 0902
Mokėjimo paskirtis: (reikia nurodyti užsakymo numerį)
Įmokos kodas: (reikia nurodyti užsakymo numerį).
Pervesti pinigus į vieną UAB „Proteinas LT“ sąskaitą reikia prieš pristatant prekę. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus Jūsų apmokėjimą. Pristatymas vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos. 

JEIGU ATLIKOTE MOKĖJIMĄ BANKINIU PAVEDIMU, REKOMENDUOJAME INFORMUOTI MUS, KAD GALĖTUME KUO GREIČIAU PRADĖTI VYKDYTI JŪSŲ UŽSAKYMĄ.
 
3. Pristatymo sąlygos
Nemokamas pristatymas taikomas apsipirkus ne mažiau, kaip už 80 €
Pristatymas į paštomatą arba atsiėmimo tašką 1,99 €
Pristatymas kurjeriu 3,49 €


Pristatymas į paštomatą 2,49 €
Pristatymas į paštomatą 2,49 €
Pristatymas kurjeriu 3,49 €

Apmokėto užsakymo atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje nemokamas.
Jūsų užsakymą pristatome Jums patogiu laiku į bet kurią Lietuvos vietą. Prekes siuntų tarnyba pristatys per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją (ten prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą).
Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką vienos valandos intervalu būsite informuoti SMS žinute.
Visais iškilusiais dėl pristatymo klausimai taip pat galite susisiekti su mūsų vadybininku telefonu 861642124 (darbo dienomis nuo 9 iki 15 val.) arba e-mail info@proteinas.lt
 
4. Prekių grąžinimas ar pakeitimas
Grąžinimo sąlygos:
Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Dažniausiai pasitaiko 2 atvejai:
1. Jei prekę norite grąžinti dėl mūsų kaltės (gavote ne tai, ką užsakėte; gavote brokuotą prekę), susisiekite su mumis tel. 861642124 arba kontaktuose nurodytu e-mail. Mes suderinsime su Jumis tolimesnius veiksmus – arba išsiųsime Jums analogišką prekę, arba grąžinsime Jums pinigus. Tokiu atveju prekių gabenimo išlaidas padengsime mes (Pardavėjas).
2. Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 10 darbo dienų, tačiau tik tada, jei prekės įpakavimas nepažeistas. Nepažeidę originalaus įpakavimo Jūs turėsite supakuoti prekę ir atsiųsti ją mums adresu Taikos pr. 66a, Klaipėda. Mes gavę prekę ir ją patikrinę grąžinsime Jums pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų. Tokiu atveju prekių gabenimo išlaidas padengiate Jūs (Pirkėjas).
 
5. Privatumo sąlygos
Proteinas.lt garantuoja Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir užtikrina, kad jie bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti.
Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno fizinio asmens, perkančio Proteinas.lt parduotuvėje, konstitucinę teisę į privatumą. Renkame ir panaudojame Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) tik tam, kad:
  • apdoroti Jūsų pateiktus prekių užsakymus;
  • spręsti iškilusias problemas, susijusias su prekių pristatymu, grąžinimu ar keitimu, bei vykdyti kitus savo įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimo sutarties vykdymu.
Mes įsipareigojame, be išankstinio Jūsų sutikimo neperduoti Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, įskaitant Jūsų asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais.
 
6. Atsakomybė
1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas pateikia netikslius duomenis registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
3. Pirkėjas atsako už prisijungimo duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pirkėjas atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.
4. Maisto papildai tai nėra vaistai ir nėra skirti gydyti ligas ar jas diagnozuoti. Jeigu susiduriate su sveikatos problemomis prieš pradėdami vartoti kurį nors maisto papildą kreipkitės į gydytoją. Visos šioje internetinėje svetainėje išdėstytos mintys ir aprašymai yra autorių nuomonė arba papildų gamintojų apibendrinta informacija. Tinklapyje perteikta informacija neatstoja gydytojo ar mitybos specialisto patarimų. Maisto papildų vartojimas ir pasirinkimas yra vartotojo atsakomybė, „Pardavėjas“ neprisiima jokios atsakomybės dėl iškilusių sveikatos sutrikimų.
5. Sportuojantys žmonės, prieš pradėdami vartoti maisto papildus, turėtų tinkamai įvertinti savo mitybą, fizinį krūvį ir, pasitarę su mitybos specialistais, išsirinkti labiausiai jiems tinkantį maisto papildą.
 
Dėmesio! Kainos internetinėje ir fizinėse parduotuvėse gali skirtis! Dėl konkrečių kainų kviečiame teirautis kontaktuose nurodytais telefonais.