Cobra/JNX

Cobra/JNX

JNX Sports® gimė JAV tam, kad trikdytų, nes be nedidelio chaoso pokyčių nėra. Pasauliui reikia daugiau maištininkų, turinčių tikslą... supurtyti nusistovėjusius dalykus.

JNX Sports® gimė JAV tam, kad trikdytų, nes be nedidelio chaoso pokyčių nėra. Pasauliui reikia daugiau maištininkų, turinčių tikslą... supurtyti nusistovėjusius dalykus.

KODĖL KAUKOLĖS?

Menas visada buvo iššūkį kelianti jėga, suardanti status quo. Daugeliui iš mūsų menas ir muzika taip pat yra tai, kaip mes išreiškiame save, savo nusivylimą ir stumiamės prieš susitarimus. Čia atsiranda mūsų kaukolės.

Jungtinėsė Amerikos Valstijoje pagaminti JNX gaminiai yra daugiau nei tik kaukolės ant buteliuko prieš treniruotę; kiekvieną kaukolę sukūrė menininkas iš viso pasaulio, kad įasmenintų viduje esantį gaminį; kiekviena kaukolė reprezentuoja, kas mes esame kaip prekės ženklas; kiekviena kaukolė simbolizuoja meno, kaip aktyvizmo, galią, linktelėjimą į tai, kaip svarbu sukurti šiek tiek chaoso, kai status quo tiesiog nėra pakankamai geras.

KURTI INOVATYVIUS IR SAUGIUS PRODUKTUS

JNX Sports® tikime, kad savo klientams siūlome naujoviškus, veiksmingus ir nuoseklius produktus, kurie suteikia jiems energijos, ištvermės ir rezultatų, kurių reikia norint gyventi gyvenimą, kuriuo jie gali didžiuotis.

Visas JNX Sports® asortimentas yra pagamintas GMP atitinkančioje gamykloje JAV, naudojant aukščiausios kokybės ir atsakingai gaunamus ingredientus. Mūsų formulėse nepamatysite nepatikrintų ingredientų. Mes atsižvelgiame į tendencijas, bet nekenkiame savo klientų saugumui.

JĖGA NE TIK RAUMENŲ MASĖ

Manome, kad jėga yra ne tik raumenų masė.

Tai apie ištvermę ir motyvaciją įveikti kasdienius iššūkius sporto salėje ir už jos ribų. Kalbama apie stojimą už tai, kuo tiki, ir viduriniojo piršto padavimą į status quo, kai status quo tiesiog nėra pakankamai geras. Kalbama apie iššūkį neteisybei ir vidutinybei bei drąsą pažeisti taisykles, kai taisyklės nebeveikia.

Be šiek tiek chaoso, pokyčių nėra.Mes, kaip ir jūs, sergame nelygybe, neteisybe, nežinojimu, socialinėmis ir aplinkosaugos problemomis, kurios šiandien kamuoja visuomenę, ir mums jau gana. Mes laikomės pozicijos ir padedame savo klientams daryti tą patį.

Pasauliui reikia daugiau maištininkų.

JNX Sports - legendinė, atletų visame pasaulyje pažįstama įmonė, kuri labiausiai išgarsėjusi dėl prieš treniruotinio maisto papildo "The Curse", riebalų degintojo "The Ripper" bei naujausio energetinio "The Curse" brolio - "The Shadow".

Aktyvūs filtrai