Prekių ženklai

 • 4+ Nutrition

  4+ Nutrition

  4+ Nutrition yra moderni ir sėkminga maisto papildų gamintoja, kuri žino, su kokia aistra ir ryžtu siekiate savo tikslų. Su tokia pat aistra ir ryžtu gamine sporto ir maisto papildus, kad pasiektumėte specifinius tikslus. Dėka sėkmingos formulės, kuri sujungia ingredientų kokybę, pažangiausias gamybos technologijas ir patikimumą įmonė eksponentiškai auga nuo pat savo gimimo

 • 5% Rich Piana

  5% Rich Piana

  Rich Piana 5 procentų gyvenimo būdas jį apibūdino ir, galiausiai, padėjo jam pasiekti pasaulinę auditoriją. Rich diena iš dienos dirbo sunkiau ir ilgiau nei konkurentai tam, kad pasiektų sėkmės ir reguliariai teikdavo, kad "padarys bet ką", kad pasiektų savo užsibrėžtų tikslų. Šis mentalitetas išlieka gyvas 5% bendruomenėje ir šeimoje, kuri toliau taiko šiuos principus ir mastyseną, kad sekėjams pateiktų geriausius maisto papildus bet kokiems jų išsikeltiems tikslams

 • 6Pak Nutrition

  6Pak Nutrition

  6PAK Nutrition - 13 metų maisto papildų rinkoje !
  "Mes darome viską, kad mūsų produktai suteiktų jums pasitenkinimo ir džiaugsmo! Kiekviename etape mes rūpinamės savo gaminių kokybe!"
  Lenkų gamintojo 6Pak Nutrition prekinis ženklas pasižymi aukšta kokybe ir patraukliomis kainomis.
 • ActivLab

  ActivLab

  Yra tie, kurie kalba, ir yra tie, kurie imasi veiksmų. Mes, ActivLab, pažįstame jūsų kančias - tiek mėgėjai, tiek profesionalai kas dien pasikliauja mūsų gaminamais maisto papildais. Gaminame tik kokybę - jokių burtų. Garantuojame inovatyvias formules, nes maisto papildų rinkoje sėkmingai veikiame jau 20 metų tad maisto papildų gamybos procesą galime prižiūrėti nuo A iki Z. Jūsų tikslai - mūsų aistra !

 • AK-47 Labs

  AK-47 Labs

  AK-47 Labs misija paprasta - Vokiška kokybe ir jokių kompromisų. Mūsų papildai vieni stipriausių rinkoje, bet niekada nepamirštame puikaus skonio ir maišymosi savybių. Užkandžiai, amino rūgštys, riebalų degintojai ir energetiniai maisto papildai prieš treniruotė ir po jos - mūsų specialybė ! 

 • All Nutrition

  All Nutrition

  Ruošiant jums naują AllNutrition maisto papildų ir produktų dietai liniją, mūsų prioritetas buvo ne tik sukurti aukščiausios kokybės maisto papildus sportui, dietai ir sveikai gyvensenai. Net patys veiksmingiausi papildai, kurių sudėtyje yra aukštos kokybės ingredientų, negali patenkinti klientų lūkesčių, jei jie tiesiog nėra skanūs! Mums svarbu skonis! AllNutrition padarė viską, kad jūs norėsite jo paragauti dar kartą. AllNutrition asortimente rasite platų puikių skonių pasirinkimą, kurie turėtų patenkinti net išrankiausius klientus! AllNutrition - skonis svarbiausia!
   
  AllNutrition papildai buvo išbandyti laboratorijoje bendradarbiaujant su didžiausiais mitybos ekspertais Lenkijoje. Tuo pačiu metu AllNutrition įsiklauso ir į nuolatinių, ir į naujų klientų nuomones, reguliariai tobulindami visus maisto papildų komponentus, pradedant sudėtimi, baigiant įvairiais skoniais, kuriuos vartotojai įvertino, baigiant pakuotės dizainu. AllNutrition gaminiuose yra tik aukštos kokybės ingredientai, o tai daro tiesioginį poveikį efektyvumui ir patikrintoms savybėms.
   
  AllNutrition maisto papildai turi šiuos sertifikatus: GMP (gera gamybos praktika), ISO 9001: 2000 ir RVASVT.
 • Alpha Designs

  Alpha Designs

  Alpha Designs įmonėje prioritetą suteikiame funkcijoms, o ne formai, nepamiršdami puikaus dizaino. Pradėjome nuo nulio ir sukūrėme puikiausias plaktuves ir vandens gertuves. Turime ilgametę patirtį tiek maisto papildų rinkoje, tiek didelio masto plastmasinių produktų gamyboje, užsibrėžėme tikslą sukurti pačius geriausius aksesuarus moderniam sporto salės lankytojui. Visi mūsų produktai pradedami kurti su tikslu pašalinti konkurentų produktų padarytas klaidas.

 • Applied Nutrition

  Applied Nutrition

  Applied Nutrition vizija - tapti pasaulio patikimiausiu sporto mitybos prekiniu ženklu !

  Dėka nenuilstamo tobulumo siekio, Applied Nutrition pradėjo revoliuciją, kuri keičia, kaip kasdien maisto papildai yra vartojami, koks jų skonis ir, visų svarbiausia, kaip jie padeda jums pasiekti jūsų užsibrėžtų tikslų !

  Keičiame maisto papildų rinką pasikliaudami mūsų atsidavusia sporto mitybos entuziastų komanda ir moderniausiais, mums priklausančiais, gamybos ir naujų produktų vystimo įrenginiais, kurie padeda sukurti neprilygstamus naujus produktus.

  Mūsų produkcija galima rasti 65 pasaulio šalyse, ja pasikliauja tokie atletai, kaip Dennis McCann, Jazza Dickens, Hughie Fury ir Natasha Jonas

 • Bad Ass
 • Best Body Nutrition

  Best Body Nutrition

  Vokietijos kompanijos Best Body Nutrition maisto papildų aukštą kokybę užtikrina ne tik aukščiausios klasės gamybos įrenginiai, bet ir patvirtina reguliarūs nepriklausomų institutų patikrinimai. Visi Best Body Nutrition papildai yra gaminami Vokietijoje, užtikrinant, kad juose nebus jokių draudžiamų preparatų. Be to, sportininkai gali būti tikri, kad Best Body maisto papildai gaminami be genetiškai modifikuotų žaliavų, naudojami tik aspartamo neturintys saldikliai. Baltymai, kreatinas, riebalų degintojai - viskas pagamintą preciziškai tiksliai ir vokiškai kruopščiai. Be to, Best Body dar siulo ir vitaminų ir mineralų papildus.

 • Best Joy

  Best Joy

  Nuo 2009 m.  kompanija Best Joy Cooking Spray tiekia purškiamus aliejus parduotuvėms, sporto salėms, kūno rengybos klubams, sporto ir rekreacijos centrams visoje Europoje, bendradarbiaujame su dietologais, asmeniniais treneriais, sportininkais. Best Joy purškiamus aliejus yra daugiau nei keliolikoje Europos šalių, Best Joy dalyvauja kaip partneriai mugėse, reklamuojančiose sveiką maistą, sporto renginiuose, taip pat fitneso renginiuose. Bes Joy Cooking Spray palaiko iniciatyvas, kurios padeda turėti liekną figūrą ir išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Best Joy purškiamu alieju gamyboje naudojami tik geriausi ingredientai ir medžiagos, todėl gaminių kokybė yra aukščiausia. Best Joy purškiami aliejai skatina sveiką gyvenimo būdą, ribodami blogųjų riebalų įsisavinimą ir mažindami kasdien suvartojamų kalorijų kiekį. Best Joy aliejaus dėka jūs skaičiuojate tik patiekalų kalorijas be jų paruošimui reikalingų pusgaminių, kurie sudaro net iki 30% paties patiekalo kalorijų. Best Joy Cooking Spray komandą sudaro patyrę žmonės, ilgus metus dirbantys su sveikata susijusiose pramonės srityse: dietologija, maisto papildai, sportas.

 • Blackfriars

  Blackfriars

  Mūsų „Blackfriars“ - dinamiška komanda, nuo 1988 m. specializuojasi gaminant ir kepant skanius ilgo galiojimo laiko, individualiai suvyniotus konditerijos gaminius, įskaitant ir batonėlius sportui. Visi Blackfriars produktai išdidžiai gaminami aukščiausios kokybės mūsų BRC akredituotoje kepykloje Leicestershire mieste, JK. Visi Blackriars skanūs batonėliai yra gaminami naudojant tradicinius ingredientus: - miltus, cukrų, kiaušinius, augalinius aliejus ir keletą specialių priedų, kurie daro juos labiau purius. Po to pyragai iškepami iki tobulumo ir patogumui supakuojami atskirai. Blackfriars batonėliai tinka vegetarams.

 • Blender Bottle

  Blender Bottle

  "Blender Bottle Company" pradžia buvo 2000 m., kai Steve'as Sorensenas paėmė paprastą vielos gabalą, įsigytą technikos prekių parduotuvėje, ir suformavo originalų „BlenderBall®“ vielinį plakimo mechanizma. Visada verslus, jis ir jo žmona Kim matė ne tik paprastą kamuoliuką, bet jo potencialą iš esmės pakeisti maisto papildų maišymo plaktuvėse būdą. Kartu jie įkūrė „BlenderBottle Company“ ir stengėsi paversti ją į pasaulinę plaktuvių lyderio brendą. Vizija, prasidėjusi kaip namų verslas, greitai vystėsi ir dabar yra geriausių pasaulyje komanda. Tai neįvyko per įmantrias rinkodaros pastangas. Paprasčiausiai „BlenderBottle“ tapo pasauliniu prekės ženklu, nes toks plakimo būdas ir „BlenderBottle“ plaktuvės tikrai veikia.

 • BSN

  BSN

  BSN „Bio-Engineered Supplements“ ir „Nutrition, Inc.“ (BSN®) buvo įkurta 2001 m. Ir nuo tada tapo pasauliniu lyderiu sporto papildų rinkoje. Per pastaruosius šešerius metus BSN® produktai ir pats prekės ženklas laimėjo daugiau nei 35 sporto mitybos apdovanojimus, daugiau nei bet kuri kita maisto papildų sportui pramonės įmonė. BSN® yra tikrai pasaulinio maisto papildų gamintojas, BSN papildai tiekiami daugiau nei 40 000 mažmenininkų JAV nacionaliniu mastu ir platinami daugiau nei 90 pasaulio šalių. Mes, BSN, esame čia tam, kad galėtume pateikti klientui unikaliausias ir efektyviausias kada nors sukurtas formules ir efektyvumo papildus. Mes stengiamės pristatyti pažangius papildus, kurie buvo sukurti moksliškai, siekiant pagerinti jūsų kūno sudėjimą ir našumą. BSN yra įsipareigojusi nustatyti naujus papildų kūrimo standartus ir tapti lyderiu papildų pramonėje. Mes taip pat 100% atsakome už savo produktų kokybę. Svarbiausia, kad mūsų produktai gerokai pranoks jūsų lūkesčius. Jei norite rezultatų, patekote į reikiamą vietą, nenusivilsite. BSN - Finish first!

 • Cellucor

  Cellucor

  JAV kompanija nuo pat savo veiklos pradžios „Cellucor“ prekės ženklas vykdė kokybės, vientisumo ir nuolatinių inovacijų politiką, orientuotą į vieną misiją: siekti geriausių rezultatų, tuo pačiu gerinant kliento gyvenimo kokybę. Kiekvienam Cellucor papildui atliekami itin krupštūs kokybės bandymai, siekiant užtikrinti stiprumą, nuoseklumą ir saugumą. Cellucor yra ne tik aukščiausios kokybės garantas, bet ir prekės ženklo elito statuso papildų pramonėje simbolis. „Cellucor“ remiasi kliento rezultatais vykdydamas savo rinkodaros kampaniją, o mokslas yra jų sėkmės pagrindas.

 • Cheat Meal
 • Chupa Chups
 • CNP
 • Cobra/JNX

  Cobra/JNX

  JNX Sports - legendinė, atletų visame pasaulyje pažįstama įmonė, kuri atsakinga už prieš treniruotinio maisto papildo "The Curse", riebalų degintojo "The Ripper" bei naujausio energetinio "The Curse" brolio - "The Shadow" maisto papildus

 • Dedicated

  Dedicated

  Dedicated Nutrition - tai Kanados maisto papildų gigantas, kartu gaminantis ir aukštos kokybės, visame pasaulyje pripažintus sportinius rūbus. Dedicated Nutrition maisto papildai pasižymi originalumu ir aukšta kokybe, jie visi kažkuo išskirtiniai - ar tai būtų papildų sudėtis ar drabužių dizainas. Dedicated Nutrition visada aukštumoje. Dedicated Nutrition meta iššūkį konkurentams - “Mes tokie pat sportininkai kaip ir jūs! Perskaitykite mūsų etiketes ir patikrinkite mūsų papildus, kiekviena įdėta medžiaga turi savo paskirti. Mes norime atnešti jums geriausius ir stipriausius sporto papildus pasaulyje. “ sako jie. Ir kanadiečiai eina teisingu kelių - jų maisto papildai ir sportiniai rūbai užkariauja visa pasaulį.
  The Iron Never Lies - Are you Dedicated !?

 • Dymatize

  Dymatize

  Nuo tos dienos, kai 1994 metais JAV buvo įkurta „Dymatize“, mes visada tikėjome, kad tobulumą įmanoma pasiekti. Norėdami įveikti šį iššūkį, mes esame visiškai pasiryžę kurti sportinės mitybos produktus, kurie būtų meistriškai suformuluoti, pagaminti tik iš aukščiausios kokybės ingredientų ir suteiktų vis daugiau skonių ir funkcionalumo. Manome, kad kiekvienam sportininkui turėtų būti naudingi papildai, kurie įkvepia, maitina ir bet kokia kaina palaiko stipresnes kūno formas. Mes siekiame tobulų produktų, stengiamės nustatyti aukštesnę kartelę ir nuolat remiamės savo aukštais standartais, kad kuo labiau priartėtume prie tobulumo. Nes esame DYMATIZE. „Athletic Nutrition ™“ tobulinimas. Ar turite, ko reikia norint būti super sportininku? Dabar Dymatize Nutrition - tai veikianti JAV maisto papildų gigantė, kuri atsakinga už profesionalų numylėtus ISO100, Elite Whey Protein baltyminius kokteilius, kurie išskirtini tiek savo puikia sudėtimi, tiek neįtikėtinu skoniu.
  GET DYMATIZED!

 • Energy Cake
 • Everlast
 • Extrifit

  Extrifit

  „EXTRIFIT®“ yra lyderis Čekijos Respublikoje. 2007 m sukurta Extrifit kompanija yra sėkminga ir klestinti įmonė, veikianti nuolatiniu pardavimų augimu. „EXTRIFIT®“  - tai reiškia savo nuosavus receptus, paremtus naujausiais maisto papildu tyrimais, bandymais savo pačių geriausių specialistu komandoje, gamyba nuosavoje gamykloje ir unikalumas. Tai patvirtina ir gauti ISO 22000:2006 ir HCCP sertifikatai.

 • FitMax

  FitMax

  2004 metais ikurtas FitMax®“ prekės ženklas ir jo produktai nuo pat pradžių tapo revoliucija maisto papildų rinkoje. Paruošti profesionalų, išbandyti ir įvertinti iškiliausių sportininkų, nuolat tobulinami bendradarbiaujant su reikliausiais klientais, jie sukuria idealų pasiūlymą visiems, tobulinantiems kūną. Kiekvieną dieną mes kuriame ir laimime vis daugiau apdovanojimų, verslo partnerių ir klientų ne tik Lenkijoje, bet ir užsienyje. Savo technologiškai pažangioje laboratorijoje mes kuriame, išbandome, tobuliname ir įgyvendiname. Kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai atidžiai kontroliuoja technologinį procesą, kad rezultatas būtų tobulas produktas. Mūsų turtinga ir novatoriška maisto papildų ir maistinių medžiagų linija leis kiekvienam sukurti individualią ir veiksmingą programą norimam idealui pasiekti.

 • Fitness Authority

  Fitness Authority

  „FA Nutrition“ tikslas yra suformuluoti ir sukurti efektyviausius produktus, skirtus visų disciplinų sportininkams. Nesvarbu, ar esate MMA kovotojas, kultūristas, dviratininkas, krepšinis ar tenisininkas. Patikrinti „FA Engineered Nutrition“ ingredientai suteikia sinergetinį efektą, kuris atneša neįtikėtinų rezultatų visiems, nepaisant treniruočių patirties ir disciplinos. Nerizikuokite rinkdamiesi nepatvirtintus papildus, kurie žada nuostabių rezultatų naudojant naujoviškas medžiagas. „FA Engineered Nutrition“ derina patikrintus ingredientus su pažangiausiais mokslais, leidžiančiais sportininkams pateikti geriausias papildu formules rinkoje.

 • FitWhey

  FitWhey

  Puikūs ir kokybiški papildai už itin prieinamą kainą - geriausias FitWhey kompanijos apibudinimas!

 • Gaspari Nutrition

  Gaspari Nutrition

  Gaspari Nutrition - įtin žymus JAV maisto papildų gamintojas, įkurtas kūno kultūrizmo ikonos Rich Gaspari. Gamintojo produkciją pasiekiama daugiau nei 40 šalių. Gaspari Nutrition žinomas dėl savo unikalių maisto papildų formulių ir veterano statuso maisto papildų gamintojų gretose. Gamintoajs turi pasiūlyti kažką bet kokio lygio atletui - baltymai, gaineriai, amino rūgštys, kreatinas, energetiniai papildai, sporto drabužiai ir daug kitko.

 • Golds Gym

  Golds Gym

  Legendinis prekes ženklas Golds Gym buvo įkurtas 1965 metais JAV ir stebina savo gaminiu dizainu ir kokybe iki šiol. Prie jo populiarumo prisidėjo tokia bodybuilding legenda kaip Arnoldas Švarcenegeris. Daug kultūrizmo žvaigždžių sportavo ir pradėjo savo karjera legendinėje Golds Gym sporto salėje.

 • Gorrila Wear
 • Grenade

  Grenade

  GRENADE®  istorija - įkurta Didžiojoje Britanijoje (UK) 2009 m. GRENADE misija buvo paprasta, negaminti tų pačių maisto papildų, kurie visiems jau yra nusibode. Taigi mes nusprendėme gaminti tik tuos maisto papildus, kuriuos žmonės aktyviai ieškotų ir prisimintų. GRENADE pirmasis bandymas svorio metimo papildų kurime buvo toks veiksmingas, kad sporto papildų rinka rezultatus apibūdino kaip sprogimą, „kaip granatą“. Pirmasis gaminys buvo „Thermo Detonator®“, o „Grenade®“ tapo firmos pavadinimu. Per ateinančius metus GRENADE komanda augo ir šiandien  didžiuojasi, kad kiekvienas Grenade® maisto papildas yra kažkuo unikalesni. Papildai, viršijantys standartinės etiketės reikalavimus - yra auksciau nei senieji, prieš tai buvę sporto mitybos stereotipai. Grenade® buvo „The Sunday Times“ pripažintas vienu iš greičiausiai augančių UK bendrovių „Fast Track Top 100“ 2014, 2015, 2016 ir 2017 metais.
  GRENADE® – YOU GOT THIS!

 • Gymax
 • HealthyCo
 • Hi-Tec Nutrition
 • Intenson
 • Ironmaxx

  Ironmaxx

  IronMaxx Nutrition - Vokietijos maisto papildų rinkos gigantas ir veteranas, kurio papildų jau tekę bandyti daugeliui kokybę ir maisto papildų saugumą vertinančiam atletui. IronMaxx savo produkciją griežtai gamina tik savo gamykloje Kelno mieste, Vokietijoje, yra susilaukęs ne vieno apdovanojimo dėl taikomų modernių gamybos procesų, kurie nedenatūrizuoja produkcijos, kuri laikoma viena saugiausių Europoje. Vienas populiariausių gamintojo produktų - jų 100 % Whey Protein baltymų linija, kuri itin vertinama atletų, kurie baltymus pageidauja maišyti tik su vandeniu.

 • Isostar

  Isostar

  Isostar - mūsų daugiau nei 40 metų patirtis yra neprilygstama. Inovacijos yra prekės ženklo esmės dalis. „Isostar“ papildai yra sukurti tam, kad teiktų malonumą ir tuo pačiu optimaliai atitiktų fiziologinius poreikius. Isotar gaminiai atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Jie gaminami kontroliuojamo gamybos proceso metu Šveicarijoje (gėrimai) ir Prancūzijoje (batonėliai ir isotonikai). Ingredientai yra kruopščiai parinkti ir patikrinti. Sportininkai „Isostar“ pasitiki daugiau nei 40 metų. Prekės ženklas lydi sporto entuziastus: nuo sportininkų mėgėjų iki profesionalų. Mes šalia jūsų visuose mažiausiuose ir didžiausiuose iššūkiuose, dalinamės finišo linijos kirtimo džiaugsmu, pasididžiavimu, kai sumušate rekordą.

 • Kevin Levrone

  Kevin Levrone

  Kevin Levrone Supplements - aujai įkurta maisto papildų linija sukurta bendradarbiaujant su vienu žymiausių pasaulio atletų Kevin'u Levron'u, kurią pasiekti galima beveik bet kurioje Europos šalyje. Šis bendradarbiavimas padėjo sukurti maisto papildų linija, kuri patenkins visus jūsų jėgos, raumenų, lieknėjimo bei pajėgumo tikslus naudojant tik aukščiausio kokybės ingredientus už itin gerą kainą.

 • Lenny & Larry's
 • Mammut

  Mammut

  Vokietijos kompanijos Mammut Nutrition maisto papildų aukštą kokybę užtikrina ne tik aukščiausios klasės gamybos įrenginiai, bet ir patvirtina reguliarūs nepriklausomų institutų patikrinimai. Visi Mammut Nutrition papildai yra gaminami Vokietijoje, užtikrinant, kad juose nebus jokių draudžiamų preparatų.

 • Mars

  Mars

  Mars kompanija pradėjo gaminti populiarius Mars, Snickers, Twix ir kitus batonėlius su padidintu baltymu kiekiu ir beveik be cukraus. Taip pat Mars kompanija džiugina sportininkus naujais Snickers, Mars ir Twix proteinais. Kurie išlaiko originalius skonius, turi daug baltymu, mažai cukraus ir riebalu.

 • Maxler
 • Megabol

  Megabol

  Megabol - Viena seniausių Lenkijos maisto papildus gaminančių įmonių, kuri jau turi tikro rinkos veterano statusą. Gamintojas visada siūlo itin konkurecingas kainas ir platų parduodamų maisto papildų pasirinkimą. Itin didelio pasisekimo susilaukė gamintojo sąnarių sveikatai, jėgai ir raumenų statymui skirti produktai dėl jų suteikiamos puikaus kainos ir kokybės sąntykio.

 • Metolius
 • MHP
 • Minglemoose
 • Monster
 • MusclePharm

  MusclePharm

  JAV kompanijos „MusclePharm“ tikslas yra sukurti ir pateikti į rinką kuo saugesnius, efektyvesnius ir griežčiau patikrintus mitybos ir sporto papildų produktus. Kiekvieno „MusclePharm“ produkto tikslas - pagerinti sportininkų formą ir sveikatą, nenaudojant draudžiamų medžiagų. Mūsų komandos filosofija yra „Mes tuo gyvename“. Kaip esami ir buvę sportininkai, mes gaminame tik tuos maisto papildus, kuriais mes asmeniškai tikime ir kuriuos naudojame kiekvieną dieną.

 • MuscleTech

  MuscleTech

  JAV papildų giganto MuscleTech USA komanda yra pasišventusi padėti visų lygių kultūristams ir sportininkams pasiekti tikslus, naudojant papilduis, kurie suteikia greitų ir dramatiškų rezultatų. Siekiant užtikrinti aukštą kokybės ir grynumo standartą, kiekviena MuscleTech maisto papildų partija yra griežtai kontroliuojama trečiųjų šalių, patikrinta ar kiekviena pakuotė atitinka aukščiausius grynumo, kokybės ir nuoseklumo standartus. Jau daugiau nei 20 metų „MuscleTech“ yra maksimalių rezultatų sinonimas - tai priežastis, kodėl MuscleTech yra populiariausias Bodybuilding'o (kultūrizmo) papildų prekės ženklas Amerikoje. „Essential“ serijos produktai yra kiekvieno sportininko pagrindiniai elementai, be bereikalingu užpildų - tik produktai, kuriais galite pasitikėti, supakuoti pagal geriausią sportinės mitybos prekės ženklą.

 • Mutant

  Mutant

  Mes esame "Mutant(ai)" - palik žmoniją už nugaros! MUTANT pristatys eksperimentines raumenų stiprinimo formules, kurios yra sukurtos tam, kad padėtų jums auginti pašėlusius, mutavusius raumenis. „MUTANT MASS“ buvo pirmasis „MUTANT“ ginklas su svorio kategorija Nr. 1 pasaulyje. Nuo 2006 m. MUTANT MASS tapo kultūristų ir jėgos kilnotojų pasirinkimu Nr.1 daugiau nei 85 pasaulio šalyse. Po daugelio metų eksperimentų MUTANT tyrimų ir plėtros laboratorija sukūrė naujus ir galingus kultūrizmo papildus. Jų planas buvo paprastas - pakeisti savo įprastą treniruotę į absoliutų geležį triuškinantį chaosą, kuris priverčia išsipūsti jūsų raumenis ir jėgą, nuvesdamas jus į keistuolių zoną!

  „MUTANT“ laboratorijoje nėra jokių „garbanų mergaitėms“ - ne, MUTANT skirtas tiems, kurie nori didžiulio dydžio ir jėgos. Mutant Nutrition - Viena didžiausių Kanados maisto papildų įmonių. Gamintojas labiausiai žinomas, kaip į pažengusius atletus orientuotas gamintojas, kuriam tiek pat svarbus jų produktų skonis ir tirpumas, kaip ir jų sudėtis. Svarbu paminėti, kad Kanados maisto papildų kontrolė tam tikrais aspektais netgi griežtesnė už Europos Sąjungos, ko pasekoje, šis grėsmingo pavadinimo gamintojas turėtų bųti įtin patrauklus kokybę, kontrolę ir maisto papildų saugumą vertinantiems žmonėms.

 • My Protein

  My Protein

  Myprotein įkurta 2004 m., kompanija šiuo metu yra nr. 1 Europoje. Mūsų kompanijos būstinė yra Mančesteryje (JK), iš kurios veikiame daugiau nei 70-tyje šalių, padedami atsidavusio personalo, atletų bei aktyvių "influencerių". My Protein - pirmaujantis sporto mitybos prekinis ženklas, galintis pasiūlyti platų pasirinkimą kokybiškų produktų, tokių, kaip baltymų milteliai, vitaminai bei mineralai, daug baltymų turintis maistas (užkandžiai), sveikesnės alternatyvos saldumynams bei sportinė apranga.

 • Novo nutrition
 • NOW Foods

  NOW Foods

  NOW Foods – bene žinomiausias ir didžiausias nuo 2000 metų gyvuojantis maisto papildų JAV gigantas, produkciją siūlantis dagiau nei 70 šalių. Gamintojas labiau specializuojasi į sveikantigumo ir bendro gerbūvio produktus nei į pažengusių atletų poreikius. Svarbu paminėti, kad gamintojas reguliariai yra vienas sklandžiausiai atliekančių maisto papildų saugumo ir kontrolės patikras, todėl dažnai tampa pirkėjų pasirinkimu, kurie vertina griežtą kontrolę, saugumą rinkdamiesi maisto papildus.

 • Nutrend

  Nutrend

  Nutrend - tai 25 metus sporto papildų rinkoje dirbanti Čekijos kompanija, kurios papildais prekiaujama visame pasaulyje. Lietuvoje Nutrend labiausiai žinoma dėl savo maisto papildų sąnarių sveikatai - Felxit ir Flexit Gold.

 • Nutrex

  Nutrex

  Nutrex - Vienas JAV maisto papildų rinkos veteranų, kuris veiklą vykdo jau nuo 2002 metų, o 2012 atidarė ir savo itin modernią maisto papildų gamyklą. Gamintojas geriausiai žinomas dėl savo itin stiprių ir veiksmingų riebalų deginimo ir energetinių maisto papildų, tačiau tai pat gamina amino rūgštis, baltymus bei sporto aksesuarus.

 • Oli Oli
 • Olimp

  Olimp

  „Olimp Laboratories“ yra GMP sertifikuota (geros gamybos praktikos) farmacijos įmonė, gaminanti įvairius vaistus, medicinos įrangą, maisto papildus ir maisto papildus sportininkams. Šis dokumentas patvirtina „Olimp“ gamybos sąlygų atitiktį geros gamybos praktikos reikalavimams, kurių pagrindinis tikslas yra pašalinti netyčinius veiksmus iš gamybos proceso ir užtikrinti, kad gamybos procesas būtų vykdomas laikantis reikalavimų, pavyzdžiui, nurodytų vadove ir procedūra. GMP sertifikatas užtikrina, kad produktai yra gaminami ir kontroliuojami laikantis numatomam naudojimo būdui taikomų kokybės standartų, leidimo prekiauti reikalavimų ir vaistų specifikacijų. Tai siekiama apsaugoti pacientus nuo rizikos, susijusios su nepakankamu saugumu, kokybe ir mažu efektyvumu.

 • Optimum Nutrition

  Optimum Nutrition

  Nuo 1987 m. „Optimum Nutrition“ gamina aukščiausios kokybės ir novatoriškus maisto papildus. Mes pradedame ketrvirtą dešimtmetį veiklos metų ir toliau įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės maisto papildus už prieinamiausią kainą rinkoje. Šio įsipareigojimo esmė yra mūsų sugebėjimas gaminti savo produktus. Mes kontroliuojame savo prekės ženklo kokybę ir vientisumą per visą gamybos procesą. Tai apima formuluotes, pakuočių dizainą, gamybą ir netgi platinimą. Tai buvo raktas ne tik išlaikyti nepakartojamą neprilygstamą kokybę, bet ir padaryti mūsų kainas konkurencingiausias rinkoje. Optimum Nutrition - Paklausus 10 papildus vartojančių žmonių, turbūt virš pusės jų galėtų pasakyti, kad vienu ar kitu metu yra bandė šios įmonės papildų. Įmonė jau virš 30 metų gamina vienas populiariausių pasaulyje papildų linijų, kaip Gold Standard Whey, Opti Men, Opti Women, Gold Pre-Workout savo trejose valdomose gamyklose, ko pasekoje, produktų gamybą prižiūrima nuo A iki Z, o produkciją galima rasti daugiau nei 70 šalių.

 • OstroVit

  OstroVit

  OstroVit - Tai gan naujas maisto papildų gamintojas iš Lenkijos, kuris išgarsėjo ir išpopuliarėjo žaibišku greičiu dėl savo neįtikėtinai gerų produktų kainų ir kokybės santykio. OstroVit parduodamų maisto papildų spektras be galo platus, todėl reikiamų produktų atras kiekvienas susidomėjęs. Gamintojas atidžiai seka naujausių ir geriausių maisto papildų gamybos būdus, kad užtikrintų savo produkcijos puikią siūlomą vertę.

 • PAM

  PAM

  Kaip neginčijamas neprikepančių purškiamų aliejų lyderis, "PAM Original" nuo 1961 m. padeda virėjams taupyti brangų laiką. "PAM Original" specialiai paruošti purškiamieji aliejai nelipnūs, be kalorijų, todėl puikiai tinka besilaikantiems dietos. "PAM Original" būstinė yra Čikagoje, o jos gaminami purškiami aliejai yra užkariavę visa pasaulį.

 • Peak
 • Performa Perfect Shaker
 • PhD Nutrition

  PhD Nutrition

  UK kompanija PhD Nutrition 2006 m. įsteigė du rimti sporto salės lankytojai, kurių misija buvo pakeisti sportinių maisto papildų rinką. Dabar PhD Nutrition parduodamas ne tik Didžiojoje Britanijoje daugiau nei 45 šalyse ir yra pasaulinis efektyvių maisto papildų prekės ženklas.

 • Power System

  Power System

  „POWER SYSTEM“ yra registruotas „Ariana Sports s.r.o.“ prekės ženklas. Įmonė buvo įkurta Prahoje, Čekijos Respublikoje 1994 m. Mūsų tikslas yra sukurti aukščiausios klasės saugių, patikimų ir modernių sporto gaminiu liniją. Mes siūlome sunkiosios atletikos, jėgos kilnojimo, fitneso, jogos, jėgos treniruočių, namų mankštos, bokso ir kovos menų gaminius. Bendrovės siekis yra ne tik tiekti aukštos kokybės produktus, bet ir suvokti klientų pasitenkinimą. POWER SYSTEM pasiryžę suteikti jums tai, ko jums reikia - patikimi gaminiai ir didelis pasirinkimas, prieinamos kainos. „Power System®“ yra aukštos kokybės prekės ženklas, teikiantis novatoriškus produktus, sukurtus padėti sportininkams. Esame dėkingi kiekvienam klientui, nusprendusiam naudoti „POWER SYSTEM“!

 • Proteinas.lt

  Proteinas.lt

  Maisto papildų rinkoje dirbame nuo 1993 m - jau daugiau nei 25 metai. Kruopščiai atrinkdami maisto papildus, labiausiai kreipiame dėmesį į kokybę ir gamintojo patikimumą, todėl galime užtikrinti, kad mūsų siūlomi papildai yra saugūs ir kokybiški. Be to, iš maisto papildų gamintojų ir tiekėjų gauname dideles nuolaidas, todėl galime Jums pasiūlyti optimalią kainą. Kasdien dirbame ir dedame daug pastangų, kad būtume lankstūs ir greiti darbe su Klientais, todėl dirbti su mumis Jums bus lengva ir paprasta.

 • Pure Nutrition USA
 • QNT

  QNT

  QNT įmonė buvo įkurta 1991 m. Dabar QNT didžiuojasi būdami viena iš pirmaujančių bendrovių Europoje, turinti moderniausią gamyklą. QNT turi daugiau nei 28 metų patirtį maisto papildų srityje ir visi QNT papildai yra platinami daugiau nei 60 šalių. QNT aistra yra sukurti mokslu pagrįstus maisto papildus ir pristatyti juos tiesiogiai klientams už geriausią kainą. Šiuo metu QNT turi daugiau nei 300 papildų - baltyminių kokteilių, gėrimų, proteino miltelių ir kapsulių asortimentą. QNT turi biurus Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Jungtinėse Valstijose, Indijoje, Nyderlanduose ir Brazilijoje. Mes siekiame integruoti naujausius mokslinius tyrimus į savo formules pristatydami maisto papildus sportuojantiems, besilaikantiems dietos ir sveikos gyvensenos principu. Turėdami puikų kainos ir kokybės santykį bei aukštos kokybės ingredientus, mes tikime, kad klientų aptarnavimas yra ne tik užsakymų siuntimas, bet ir santykių užmezgimas, siekiant išmokti geriau patenkinti klientų poreikius. Norėtume padėkoti, kad pasirinkote QNT, dėkojame už jūsų pasitikėjimą ir tikimės, kad būsite patenkinti.

 • Quest

  Quest

  Čia, „Quest“ kompanijoje, mes žinome, kaip yra siekti svajonės, siekti tikslo. Mūsų misija yra suteikti jums baltymų batonėlį, kurio jums reikia šiems tikslams pasiekti. Quest Bar batonėliai puikus mytybos priedas tiems, kurie nori gauti aukščiausios kokybės baltymų, o iš dietos atsisako angliavandenių. Quest Bar batonėliai yra tokie NEREALIAI skanūs ir patogūs kaip saldainių batonėlis, išlaikydamas visą kruopščiai paruošto valgio vertę, kuris papildytas skaidulomis, kad jus jaustumėtės sotūs, skrandis gerai virškintu,  bei mestumėt svorį.

 • Real Pharm
 • Red Bull

  Red Bull

  „Red Bull“ suteikia jums sparnus! Įkvėptas funkcinių gėrimų iš Tolimųjų Rytų, Dietrichas Mateschitzas devintojo dešimtmečio viduryje įkūrė „Red Bull“. Jis sukūrė naują produktą ir unikalią rinkodaros koncepciją ir 1987 m. Balandžio 1 d. Austrijoje išleido „Red Bull Energy Drink“. Gimė visiškai nauja produktų kategorija - energetiniai gėrimai. „Red Bull“ energinį gėrimą visame pasaulyje vertina geriausi sportininkai, studentai, kitu profesiju, kur reikia sutelkti demesi, atstovai, taip pat ilgai vairuojant.

 • Redcon1

  Redcon1

  REDCON1 - Sparčiausiai auganti JAV papildų kompanija! REDCON1 yra greičiausiai auganti sporto papildų kompanija istorijoje. REDCON1 įmonė, įkurta paprastu principu - sukurkite aukščiausios kokybės maisto papildus žmonėms, kurie nori ir turi būti geriausi. Mes sukūrėme formules ir produktus, kurie iš naujo apibrėžė aukso standartą sporto papilduose, neatsižvelgdami į maržas ar pelną. Visų pirma norėjome didžiuotis savo REDCON1 produktais. Šiandien REDCON1 parduodamas daugiau nei 80 šalių, tiesiogiai internetu ir didžiuosiuose mažmeninės prekybos tinkluose, tokiuose kaip „Vitamin Shoppe“, „Dick’s Sporting Goods“, GNC, karinėse bazėse ir kt. REDCOIN1 Produktai laimėjo metų prekės ženklą „Vitamin Shoppe“, metų „Stacked 3D“ prekės ženklą - dvejus metus iš eilės - „bodybuilding.com“ gerbėjų pamėgtą prekės ženklą.

 • Reflex Nutrition

  Reflex Nutrition

  Reflex Nutrition - tai virš 20 metų veikiantis Jungtinės Karalystės maisto papildų gamintojas. Reflex Nutrition nuo 2012 savo papildus gamina savo įkurtoje vienoje moderniausių pasaulyje gamykloje, tarp paminėtinų pasiekimų - gamintojas niekada nenaudoja saldiklio aspartamo bei sojos baltymo del jos prasto amino rūgščių profilio, vietoje to visos gamintojo parduodamos išrūgos tik iš žole maitinamų karvių, o ne įprastai randamų kukurūzais maitinamų karvių, ko pasekoje, išrūgose nėra hormonų ar antibiotikų pėdsakų. Gamintojas turi "Informed Sport" ir "Informed Choice" sertifikatus, kas užtikrina, kad parduodami papildai tikrinami dėl neleistinų preparatų užteršimo kas pusę metų.

 • SAN Nutrition

  SAN Nutrition

  Galingi JAV kompanijos „SAN Nutrition“ maisto papildai nuo 1996 metų padeda sportininkams padidinti raumenų masę, sumažinti kūno riebalus ir pagerinti sportinius rezultatus. „SAN Nutrition“ pelnė užtarnautą meistriškumo reputaciją, nes nuolat pristatėme aukščiausios kokybės ir novatoriškiausius papildus rinkoje. Mes ne tik pirmaujame su reikšmingiausiais papildų laimėjimais, bet ir kiekvieno produkto, pažymėto „SAN Nutrition“ etikete, stiprumas ir efektyvumas lenkia šviesmečiais prieš konkurentus. Remiantis išsamiais moksliniais tyrimais, kartu su praktiniais taikymo tyrimais, „SAN Nutrition“ nuolat kelia aukščiausių, saugiausių papildų pasaulyje kūrimo kartelę. Vis dėlto mes niekada nesame patenkinti ir visada siekiame didesnių laimėjimų. SAN yra paremtas kokybės, naujovių ir vertės pagrindais, sukurtais mūsų papildus naudojančių klientų naudai ir paslaugoms. „SAN Nutrition“ nesiremia hype'u, kad sukeltų klaidingą vilties jausmą. Mums nereikia. „SAN Nutrition“ iš tikrųjų pateikia tikrus produktus, kurie teikia REZULTATUS! „SAN Nutrition“ visada įsipareigoja padėti kiekvienam pasiekti kultūrizmo, sveikatos ir fitneso tikslų. Štai kodėl nuolat ir kartu stengiamasi atrasti, ištirti ir sukurti naujausius, aukščiausios kokybės, unikaliausius ir efektyviausius papildus. Galų gale SAN Nutrition sėkmė matuojama klientų, naudojančių jų produktus, sėkme. Kadangi tai yra pagrindinis tikslas, „SAN Nutrition“ nėra patenkinta paprasčiausiai parduodant papildus. Mums rūpi užmegzti ilgalaikius santykius su klientais, kurie pasitiki mumis, kad suteikti jiems pranašumą, kurio jiems reikia norint pasiekti visus savo asmeninius fitneso tikslus.

 • Sante Go On
 • Scitec
 • Scivation Xtend

  Scivation Xtend

  Scivation (Xtend) - JAV maisto papildų veteranas, kuris turbūt geriausiai žinomas dėl savo gaminamo Scivation Xtend BCAA šakotos grandies amino rūgščių komplekso, kurį galima vadinti bene populiariausiu, žinomiausiu amino rūgščių produktu pasaulyje, dėl savo jau klasika tapusios formulės, kurioje rasite ne tik amino rūgštis, bet ir elektrolitų, citrulino malato kompleksą, kuris pasaulį sužavėjo dėl savo neįtikėtino skonio bei tirpumo savybių.

 • SFD Nutrition

  SFD Nutrition

  SFD kompanijos maisto papildais jau pasitikėjo tūkstančiai klientų Lenkijoje ir užsienyje. SFD papildams būdinga didžiulė pardavimo dinamika ir klientų prisirišimas prie prekės ženklo. SFD kompanijai svarbu sekti didėjantį papildų populiarumą, kad galėtu pateikti kuo kokybiškesnį produktą už patraukliausią kainą. SFD produktų sudėtis reguliariai tikrinama nepriklausomose laboratorijose. Prieš pateikdami kokį maisto papildą į rinką, SFD suinteresuoti profesionalia nuomone ir aukšta kokybe.

 • Shieldmixer
 • Skinny Food Co.
 • Skull Labs
 • Smart Shake
 • Spider Bottle
 • Sport Definition
 • Swanson

  Swanson

  Kompanija Swanson sveikatina pasaulį nuo 1969 m.! Pagrindinis Swanson dėmesys yra skiriamas jūsų šeimos sveikatai ir gerovei. Mes sukūrėme savo įmonę remdamiesi filosofija, kad visi nusipelno kokybiškų natūralių sveikatos produktų už prieinamą kainą.

 • Syntrax

  Syntrax

  JAV maisto papildų kompanija „Syntrax ®“ savo produktų liniją gamina „SI03 Inc.“ gamykloje. „Syntrax ®“ yra visa apimanti aukštos kokybės baltyminių miltelių ir maisto papildų kompaniją sporto mitybos, sveikatos ir medicinos rinkose. Pasirinkite „Syntrax ®“, kad užtikrintumėte geriausią ingredientų kokybę ir skonį bei didžiausią skonių įvairovę. „Syntrax ®“ turi visapusišką vertę, kurios konkurentams neįmanoma įveikti.

 • Take A Whey

  Take A Whey

  Didžiosios Britanijos maisto papildų kompanija Take A Whey savo baltyminių kokteilių skoniu ir kokybe nustebins kiekvieną. Paragauk ir tu!

 • Trec Nutrition
 • Universal Nutrition

  Universal Nutrition

  JAV maisto papildų kompanija Universal Nutrition buvo įkurta dar kultūrizmo aukso amžiuje, nuo tada, kai kino teatruose pasirodė „Pumping Iron“, kuriame dalyvavo jaunas kultūristas iš Austrijos, „Universal“ maisto papildai buvo gyvybiškai svarbi sporto pramonės sudedamoji dalis. Šiandien Universal Nutrition Animal maisto papildai didžiuojasi savo vieta sporto maisto papildų rinkoje ir daugybė Universal Nutrition produktų yra prieinami visame pasaulyje. Universal Nutrition maisto papildų šaknys siekia 1977 m. į nedidelę gamybos gamyklą Lindene, Naujajame Džersyje. Tais metais sukūrusi darbščią ir aistringą šeimą, „Universal“ ir šiandien yra privati ​​įmonė, kuri vis dar priklauso tai pačiai šeimai. Universal Nutrition maisto papildų vertybės liko tos pačios, vertybės, pagrįstos „senosios mokyklos“ idealais, kai žodis ir rankos paspaudimas kažką reiškė. Šiandien Universal Nutrition moderniausi gamybos įrenginiai ir įmonių būstinė yra Naujajame Bransvike, NJ o Universal Nutrition maisto papildai ir jų Animal linija yra žinomi visame pasaulyje.

 • USN
 • USP Labs

  USP Labs

  JAV maisto papildų kompanijos USPLabs papildai yra žinomi dėl radikaliai naujų ingredientų ir veiksmingumo. Tokių USPLabs maisto papildų kaip „Jack3D“ ir „Oxyelite Pro“ veiksmingumas ir sudedamųjų dalių išskirtinumas padarė juos žinomus visam pasauliui. „USPLabs“ siūlo nepaprastai įspūdingą sportinių maisto papildų liniją, kuri atitiks visus jūsų lūkesčius. „USPLabs“ yra inovacijų ir pažangiausių papildų pateikimo į rinką sinonimas! Sporto mitybos papildų rinkoje USPLabs ir visada bus tendencijų nustatytojai ir novatoriai, šio titulo ir tikslo niekada neatsisakys.

 • Vitargo
 • Walden Farms

  Walden Farms

  Walden Farms - Tai jau nuo 1972 m. egzistuojanti sveikatingumo produktų ir maisto papildų įmonę, kurios tikslas nuo pat pradžių buvo, kaip padėti žmonėms neatsisakyti puikaus skonio produktų, tuo pat metu prižiūrint savo kalorijų, angliavandenių, cukraus bei riebalų suvartojimą. Gamintojas siūlo begale įvairiausių sirupų, uogienių, užtepėlių ir kitų produktų, kurie praktiškai neturi maistinės vertės.

 • Warrior

  Warrior

  „Warrior“ maisto papildai buvo sukurti turint galvoje vieną tikslą - pagerinti jų vartojančių žmonių sportinę veiklą ir protinį dėmesį. Warrior nori padėti žmonėms visose gyvenimo srityse su bet kokiais iššūkiais, kurie jiems gali kilti, nesvarbu, ar tai būtų monstrų treniruotės, ar susitikimai darbo vietoje, ar studentų užduotys. Prisijunk prie mūsų ir tapk Warrior kariu!

 • Zoomad Labs