ActivLab

ActivLab

ActivLab yra Lenkijos papildų, maisto produktų ir priedų gamintoja fitneso entuziastams, sportininkams ir profesionaliems žaidėjams. „ActivLab“ gaminiuose daugiausia yra baltymų papildų, aminorūgščių, sąnarių regeneratorių, izotoninių gėrimų, baltymų batonėlių, vitaminų ir mineralų. Visi jie pagaminti iš aukščiausios kokybės sertifikuotų ingredientų ir dėl saugaus gamybos proceso.

ActivLab yra gamintojas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį. Tai garantuoja naujoviškas formules, kurios buvo sukurtos pačios „ActivLab“ laboratorijose. „ActivLab“ preparatai yra klientų pagaminti produktai – nuo receptų iki etikečių, jie buvo sukurti kartu su klientais. Jie yra labai populiarūs, nes buvo sukurti remiantis Klientų atsiliepimais – sportininkai ir sporto entuziastai padarė realią įtaką gamybos procesui nuo pradžios iki pabaigos. Dėl to ActivLab papildai yra saugūs ir duoda tikrų rezultatų.

„ActivLab“ papildai – tikros naujovės

„ActivLab“ yra neabejotinai inovacijų srities pradininkė. „ActivLab“ laboratorijos pirmiausia sukūrė BCAA paruošto gėrimo pavidalu ir novatorišką gėrimą su beta-alaninu. „ActivLab“ buvo vienas pirmųjų gamintojų pasaulyje, pristatęs paukštienos baltymų hidrolizatą ir išsamiausią elektrolitų rinkinį. 

BCAA ir „ActivLab“ kreatinas – vitaminai ir mineralai „ActivLab“ papilduose

BCAA ir kreatinas yra ypač populiarūs tarp ActivLab produktų. Kiekvienas sportininkas yra girdėjęs apie ActivLab aminorūgštis. BCAA aminorūgštys naujoviško BCAA Xtra gėrimo pavidalu arba klasikinių miltelių pavidalu – įvairiomis proporcijomis, įvairiais skonio variantais, taip pat versijose, kuriose yra vitaminų ir mineralų. „ActivLab“ taip pat pristatė BCAA, kurių pagrindą sudaro paukštienos baltymų hidrolizatas (lengvai virškinamas) ir daržovės.

ActivLab siūlo kreatiną  malato ir monohidrato pavidalu. „ActivLab“ parengė puikių derinių – sukūrė kreatiną su beta-alaninu, su BCAA arba su kofeinu. Šie ir daugelis kitų gaminių buvo sukurti siekiant patenkinti didžiausios tokių reiklių Klientų, kaip sportininkai, lūkesčius.

ActivLab pasižymi aukšta kokybe ir prieinamomis kainomis – todėl klientai juos mėgsta. „ActivLab“ pasiūla yra plati ir skirta aktyviems žmonėms, užsiimantiems įvairiomis sporto rūšimis – mankšta, fitnesu ar jėgos sportu. 

Aktyvūs filtrai